Niechaj każda z pięknych kobiet pozna samą siebie, aby wiedzieć, w jakiej ma postawie prezentować swe powaby. Owidiusz

Bielizna ciążowa Cake stanik i majtki biały

Bielizna ciążowa

Ciąża i macierzyństwo to wyjątkowy okres w życiu każdej kobiety. Jest to czas ogromnych zmian, nie tylko wokół, ale przede wszystkim w ciele kobiety. Zmieniamy się. Zmienia się nasze ciało. Zmieniają się wymiary. Potrzebujemy bielizny nieco innej niż dotychczas, w nieco większym rozmiarze.
I tu zazwyczaj pojawia się problem. Bielizna większa rozmiarowo najczęściej jest brzydsza. Wiemy to z własnego doświadczenia. Są to także i Wasze spostrzeżenia. Jesteśmy piękne w ciąży i tak też chcemy się czuć. Nie chcemy zgrzebnej i powyciąganej bielizny. Długo w naszej ofercie nie było bielizny dla ciężarnych i karmiących Pań. Nie było jej, dlatego, że ciężko jest znaleźć bieliznę ciążową, która łączyłaby w sobie funkcjonalność tak niezbędną w tym wyjątkowym okresie oraz piękno i seksapil. Kobieta w ciąży lub z dzieckiem przy piersi to nadal, a może przede wszystkim kobieta. Udało nam się wprowadzić do naszej oferty wyjątkową markę bielizny ciążowej.

Bielizna ciążowa Cake stanik i majtkiCake Lingerie to marka tworzona przez kobietę i matkę. Z jej przykrych doświadczeń związanych z poszukiwaniem ładnej bielizny ciążowej, biorą początek niezwykłe modele biustonoszy i majteczek dla ciężarnych. Są piękne, zmysłowe i słodkie, jak ciasteczko, którego miano noszą.

Bieliznę marki Cake mogą nosić Panie w ciąży lub już po porodzie. Dziesięciocentymetrowa regulacja obwodu daje szerokie możliwości i nie ma konieczności wymiany biustonosza na nowy, przystosowany do karmienia. Stanik jest delikatny, rozciągliwy, ma odpinane miseczki, co nie przeszkadza w ciąży a bardzo ułatwia karmienie już po urodzeniu dziecka. Część modeli jest opartych na fiszbinie, co daje dodatkową stabilizację dla nabrzmiałych piersi. Fiszbina jest elastyczna i nie powoduje dyskomfortu.
Do stanika możemy dobrać bardzo wygodne, specjalnie krojone majtki w różnych wersjach: figi, stringi, szorty.
Bielizna Cake jest niezwykle seksowna i kobieca, wykończona z dbałością o największe szczegóły. Koronki, kokardki i aksamitne tasiemki, to wszystko powoduje, że czujemy się piękne.
Dodatkowo możemy również zaproponować wygodne piżamy z odpinanymi miseczkami do karmienia oraz szlafroki. Specjalna konstrukcja powoduje, że ani szorty, ani spodnie od piżamki nie rolują się i nie zsuwają z dużego brzuszka.

.

Bielizna ciążowa Cake stanik i majtki Bielizna ciążowa Cake piżama

.

Bielizna ciążowa Cake szlafrok Bielizna ciążowa Cake

.

Bielizna ciążowa Cake - biustonosz fiołkowy Velvet - plunge Bielizna ciążowa Cake - biustonosz amaramtowo-czarny Turkish - balkonetka

.

Salon z wyjatkową bielizną AISHAbra, Warszawa, Ursynów, ul. Pasaż Ursynowski 1

.

Salon AISHAbra wyjątkowa bielizna - Warszawa, UrsynówZapraszamy do salonu Warszawie na Ursynowie przy ulicy Pasaż Ursynowski 1 lokal U18 (wejście od Ciszewskiego)
tel.+48 22 408-73-98
email: aishabra@aishabra.pl
od poniedziałku do piątku
od godziny 11.00 do 19.00
oraz w soboty
od godziny 10.00 do 14.00.

Salon AISHAbra