Niechaj każda z pięknych kobiet pozna samą siebie, aby wiedzieć, w jakiej ma postawie prezentować swe powaby. Owidiusz

Salon AISHAbra wyjątkowa bielizna, Warszawa, Ursynów - biustonosz, bielizna korygująca, modelująca, jedwabna, pończochy, stroje kąpielowe, figi, stringi, majtki, podkolanówki

O nas

Nasz salon, AISHAbra, powstał z myślą o wszystkich Paniach, dla których bielizna noszona na co dzień , jest równie ważna jak biżuteria, makijaż lub ulubiony zapach perfum.

Przez wiele lat przyzwyczajane byłyśmy do tego, że Panie z małym biustem miały do wyboru tylko biustonosze typu push up, dostępne w nieśmiertelnych kolorach: białym, czarnym oraz tak zwanym "cielistym", a Panie, które natura obdarzyła nieco hojniej, wybór bielizny miały jeszcze mniejszy. O ile kolorystyka bielizny w większym rozmiarze była podobna, tak pod względem fasonu dostępne biustonosze o dużych miseczkach, bardziej przypominały namiot niż bieliznę.

A kto powiedział, że kobieta małobiuściasta lub dużobiuściasta jest inna, niż ta, której rozmiar biustu określany jest, jako "typowy"? I co to w zasadzie znaczy "rozmiar typowy"? Nie możemy zgodzić się z takim sztucznie utworzonym podziałem. Nie ma "typowych biustów", tak samo jak nie ma dwóch identycznych kobiet. Każda z nas jest inna, wyjątkowa i dlatego zasługuje na to, co najlepsze. Na szczęście dziś coraz więcej Pań ma tę świadomość i żąda dla siebie szerokiego wyboru oferowanej bielizny. Piękno i komfort użytkowania można połączyć w jedną, doskonałą całość.

Salon AISHAbra wyjątkowa bielizna, Warszawa, UrsynówNauczone własnymi doświadczeniami w poszukiwaniu pięknej, komfortowej i wyjątkowej bielizny, stworzyłyśmy ofertę dopasowaną dla najbardziej wymagających Klientek i to niezależnie od ich figury. Oferujemy marki słynące z najwyższej jakości oraz niezwykłego wzornictwa.

Stale poszukujemy nowych propozycji, nasza oferta zatem nadal będzie uzupełniana o inne, ciekawe, zarówno polskie jak i światowe marki.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu. Nasze Klientki spędzają mile czas w wyjątkowej atmosferze. Klimat buduaru zapewnia chwilę odpoczynku oraz odprężenia po ciężkim dniu. W komfortowych warunkach indywidualnie doradzamy i dopasowujemy bieliznę, a przede wszystkim staniki(brafitting), spełniając marzenia wszystkich Pań. Każda Klientka traktowana jest indywidualnie, jesteśmy w stanie poświęcić nieograniczony czas, aby zapewnić jak największe zadowolenie.

Całe grono naszych Klientek może uczestniczyć w organizowanych dodatkowo pokazach najnowszych kolekcji bielizny z naszej oferty, ciekawych spotkaniach o tematyce piękna i urody oraz innych ciekawych wydarzeniach, których organizatorem jesteśmy. Oferujemy bony upominkowe, a w podziękowaniu za lojalność liczne bonusy i oferty promocyjne.

Salon AISHAbra wyjątkowa bielizna, Warszawa, UrsynówZapraszamy również Panów, którzy chcą zadbać o swoje kobiety i sprawić im niezwykłą przyjemność. Pomożemy w wyborze.

.

Zapraszamy do salonu AISHAbra w Warszawie na Ursynowie przy ulicy Pasaż Ursynowski 1 lokal U18 (wejście od Ciszewskiego); tel. +48 22 408-73-98; e-mail: aishabra@aishabra.pl
Salon jest czynny od poniedziałku do piątku od godziny 11.00 do 19.00 i w soboty od godziny 10.00 do 15.00. Istnieje możliwość umówienia się na indywidualne spotkanie poza godzinanmi pracy salonu.

.

.

Salon AISHAbra wyjątkowa damska bielizna - Warszawa, Ursynów,Zapraszamy do salonu na warszawskim Ursynowie przy ulicy Pasaż Ursynowski 1 lokal U18 (wejście od Ciszewskiego)
tel.+48 22 408-73-98
email: aishabra@aishabra.pl
od poniedziałku do piątku
od godziny 11.00 do 19.00
oraz w soboty
od godziny 10.00 do 15.00.

Salon AISHAbra wyjątkowy salon bielizny - Warszawa, Ursynów, Sklep