Niechaj każda z pięknych kobiet pozna samą siebie, aby wiedzieć, w jakiej ma postawie prezentować swe powaby. Owidiusz

Veneziana

Pończochy

W salonie AISHAbra wyjątkowa bielizna, oferujemy również, wysokiej jakości pończochy. Cechują je wyjątkowe walory estetyczne zarówno dla oka, dotyku jak i duszy i to niezależnie do ich rodzaju. Kreatywność, wzory inspirowane najnowszymi trendami, szeroka paleta barw i wzorów, tym właśnie nas kuszą. Czy każda z nas nie czyje się lepiej mając za dodatek do bielizny, przyciągające wzrok i odkrywające piękno nóg, pończochy?

Pończochy samonośne

Wykończone niesamowitą, bardzo szeroką koronką, która podszyta jest przezroczystym silikonem, co zapewnia pełny komfort noszenia i pewność utrzymania. Bardzo wygodne w użyciu. Zachwycają wzorniczo i kolorystycznie oraz podkreślają kształt nóg.

Pończochy nylonowe

Coraz popularniejsze, pończochy przeznaczone do pasów i podwiązek. Dzięki konieczności noszenia pasa do pończoch jest w nich zarówno klasyczne piękno, elegancja oraz niesamowity sexapil. Pas do pończoch przenosi nas w lata 20, 30 ubiegłego wieku, kiedy to nastąpiła na całym świecie wyjątkowa emanacja kobiecości przejawiająca sie zarówno w ubiorze jak i zachowaniu. Sam w obie bardzo elegancki w połączeniu z bardzo ciekawymi wzorniczo i kolorystycznie pończochami, oszałamia.

pończochy Veneziana

Veneziana Veneziana pończochy desiderio Veneziana pończochy calzerobert

.

Veneziana pończochy calzenadia Veneziana pończochy calze Veneziana pończochy sweden

.

Veneziana rita Veneziana pończochy reteriga Veneziana pończochy rete

.

Veneziana naomi Veneziana pończochy lurex Veneziana pończochy fiona

.

Veneziana emozioni Veneziana pończochy beautiful Veneziana pończochy alessandra

.

Salon z wyjatkową bielizną AISHAbra, Warszawa, Ursynów, ul. Pasaż Ursynowski 1 (wejście od Ciszewskiego)