Niechaj każda z pięknych kobiet pozna samą siebie, aby wiedzieć, w jakiej ma postawie prezentować swe powaby. Owidiusz

Porady

Kształt i rozmiar piersi a dobór biustonosza ... i coś o figach

Zapraszamy na indywidualny dobór bielizny ze szczególnym uwzględnieniem pomiaru biustu celem dobrania odpowiedniego stanika.  W pomiarach i doborze biustonosza oraz pozostałej bielizny pomogą Brafitterki. Salon AISHAbra wyjątkowa bielizna Warszawa, Ursynów, Pasaż Ursynowski 1.Pierwsze wrażenie, jakie odczuwasz patrząc na nowy biustonosz jest bardzo ważne. Tak wiem, jest piękny! Jesteś zachwycona kolorystyką, krojem i dodatkami. I dobrze, tak ma być. Ale to nie wszystko. Zanim kupisz nowy biustonosz koniecznie zwróć uwagę na kilka dodatkowych szczegółów. Bardzo ważny jest fason, materiał i jakość wykonania, ale przede wszystkim biustonosz musi być prawidłowo dopasowany, aby zapewniał komfort i maksymalne wsparcie, zwłaszcza dla biustu większego. Biustonosz nie może zmieniać kształtu piersi, deformować ich lub spłaszczać. Naturalne podkreślenie kształtu piersi to jest to, na czym nam bardzo zależy dobierając nowy biustonosz. Nic nie może Cię cisnąć, ugniatać, obcierać. Pamiętaj, aby biustonosz zapinał się na pierwszy rząd haftek. Potem, w trakcie normalnego zużycia, w miarę jak materiał ulegnie lekkiemu naddaniu, będziesz mogła jeszcze regulować obwód biustonosza, o jeden lub dwa rzędy haftek. Wybierz odpowiedni model - w zależności od wielkości biustu- piersi w biustonoszu muszą być stabilne, nie powinny się kołysać. Wykwalifikowany sprzedawca z pewnością Ci w tym pomoże.

Najlepiej oczywiście, jeśli posiadasz co najmniej kilka biustonoszy. Opcja suszenia wieczorem biustonosza na kaloryferze to naprawdę nic przyjemnego. Mile widziane są wariacje nico szalone, odrobina klasyki, elegancji, koloru i odpowiednie kroje - w zależności od rodzaju zadania specjalnego, jaki Twój biustonosz będzie posiadał. Nie zapominaj o dobraniu fig do kompletu! To nieprawda, że majtek nie widać, więc nie musisz w nie inwestować. To kwestia Twojego komfortu i dobrego samopoczucia.

Pielęgnacja bielizny

Kiedy już wymienisz swoją bieliźnianą garderobę, koniecznie nie zapominaj o prawidłowej pielęgnacji bielizny. Bielizna dobrej jakości wytrzyma naprawdę dużo, ale z pewnością długo nie wytrzyma pralki automatycznej, chemii, wybielaczy, wirowania i zafarbowania. Bielizna jest bardzo delikatna i jako taka wymaga odpowiedniego traktowania. Zawsze polecamy naszym Klientkom stosowanie się do instrukcji prania, która znajduje się na metkach lub wszywkach dołączonych do bielizny.

Bieliznę zawsze pierzemy w ręku, w temperaturze nieprzekraczającej 40 C, to zmniejsza ryzyko deformacji kształtu i uszkodzenia materiału. W wyjątkowych przypadkach możesz bieliznę uprać w pralce, ale pamiętaj o umieszczeniu jej w specjalnych woreczku do prania bielizny. Takie woreczki również znajdują się w naszej ofercie. Zalecane suszenie powinno odbywać się w temperaturze pokojowej, bielizna powinna być rozwieszona bardzo dokładnie na odpowiednim wieszaku lub po prostu rozłożona na ręczniku. Pamiętaj o rozprostowaniu ewentualnych zagięć oraz na wyprofilowaniu miseczki. Do końcowego płukania możesz dodać odrobinkę płynu do płukania. To zapewni bieliźnie świeży zapach i miękkość materiału. Ale należy zachować umiar z płynami zmiękczającymi, zwłaszcza przy biustonoszach mocno usztywnianych. Dla zachowania ładnego zapachu, naszym Klientkom raczej polecamy umieszczenie wraz z przechowywaną bielizną ( w szufladzie lub szafie) woreczka z ulubioną mieszanką zapachową.

Pielęgnacja piersi

Jak już dbasz o bieliznę, koniecznie nie możesz zapomnieć o własnych piersiach. Każde piersi w pewnym momencie tracą jędrność, kształt i napięcie. Jak wiesz, uzależnione jest to od wielu czynników. Z biustami większymi dzieje się tak oczywiście szybciej. Niezależnie od tego, czy Twój biust jest duży czy mały, nie zapominaj o odpowiedniej pielęgnacji. Trzeba dbać o zniszczoną skórę, nawilżaj ją zatem odpowiednimi preparatami. Czasem wystarczy po prostu dobry krem nawilżający. Masuj preparatami piersi, wzmocnisz skórę. Nie zaszkodzi kilka ćwiczeń na mięśnie klatki piersiowej.

Paniom, które posiadają już problemy z kształtem biustu, polecamy spanie w biustonoszu. Powinien on być delikatny, miękki, najlepiej bez fiszbin. Może to być zwykły top. Piersi są wtedy utrzymywane w stałej pozycji, nie ulegają deformacji w czasie snu. Kiedy śpisz, Twoje piersi są zgniatane, ugniatane, rozciągasz je we wszystkie strony nie zdając sobie nawet z tego sprawy. Poddajesz je ogromnym siłom. Biustonosz na noc zapewni odpowiednią stabilizację.

Pamiętaj o kontrolach lekarskich piersi!

Salon AISHAbra wyjątkowa bielizna - sklep Warszawa Ursynów

Pamiętaj, że nawet, jeśli nie odczuwasz żadnego dyskomfortu związanego ze swoim biustem, powinnaś poddawać się regularnym kontrolom lekarskim. To zwiększa Twoje bezpieczeństwo! Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości zgłoś się do lekarza i poproś o pomoc !!!

Nasz salon wspiera każdą inicjatywę mającą na celu utrzymanie Twojego zdrowia w dobrej kondycji.

Sklep internetowy ponadczasowe.pl

AISHAbra wyjątkowy salon bielizny - Warszawa, Ursynów, ul.Pasaż Ursynowski 1 (wejście od Ciszewskiego)

.

Salon AISHAbra wyjątkowa damska bielizna - Warszawa, Ursynów,Zapraszamy do salonu na warszawskim Ursynowie przy ulicy Pasaż Ursynowski 1 lokal U18 (wejście od Ciszewskiego)
tel.+48 22 408-73-98
email: aishabra@aishabra.pl
od poniedziałku do piątku
od godziny 11.00 do 19.00
oraz w soboty
od godziny 10.00 do 15.00.

Salon AISHAbra wyjątkowy salon bielizny - Warszawa, Ursynów, Sklep