Niechaj każda z pięknych kobiet pozna samą siebie, aby wiedzieć, w jakiej ma postawie prezentować swe powaby. Owidiusz

Dodatki do bielizny

Sleep mask

akcesoria bieliniane w sklepie brafittingowym AISHAbra

Delikatny i elegancki dodatek ułatwiający zasypianie. Maska do spania wykonana jest z najwyższej jakości jedwabiu oraz wykończona koronką. Może się przydać zarówno w sypialni jak i w samolocie, samochodzie, pociągu i wszędzie tam, gdzie w trakcie podróży jako pasażer masz ochotę na chwilkę relaksu.

Woreczki do prania bielizny

Woreczki wykonane ze specjalnej siateczki, przeznaczone do prania bielizny w pralce automatycznej. Zapobiegają deformacji kształtu oraz zniszczeniom delikatnego materiału.

Jedwabne woreczki do przechowywania lub przewożenia bielizny

Piękne jedwabne woreczki do przechowywania lub przewożenia bielizny. Zapobiegają zniszczeniom i uszkodzeniom delikatnego materiału w domu a w szczególności w podróży. Naszym klientkom, dokonującym zakupu bielizny jedwabnej marki Welle, taki woreczek wręczamy w prezencie.

Podwiązki

AISHAbra wyjątkowa bielizna - podwiązka

Delikatny skrawek koronki lub jedwabiu. Zapewnia podtrzymanie dla pończoch nylonowych, a także jako element ozdobny i wykończeniowy dla pończoch samonośnych. Niezwykle seksowne.
Mogą być też amuletem zapewniającym powodzenie i chroniące przed "ciemną stroną mocy". Bardzo przydatne w trakcie ślubu, wesela, egzaminu, randki czy tete-a-tete.

Biżuteria

Srebrna biżuteria z kamieniami półszlachetnymi w salonie ze stanikami

Salon AISHAbra jest jedynym przedstawicielem producenta biżuterii oraz srebrnej biżuterii autorskiej. To wyjątkowa biżuteria, wykonana w pojedynczych i niepowtarzalnych egzemplarzach. Do tworzenia biżuterii używane są kamienie półszlachetne lub syntetyczne oprawione w srebro.

Bony podarunkowe

AISHAbra wyjątkowa bielizna - prezent

Jeżeli nie masz pewności, jaka bielizna spodoba się bliskiej tobie kobiecie, którą chcesz obdarować wyjątkowym prezentem i nie wiesz, jaki wybrać rozmiar możesz kupić elegancki bon podarunkowy. Na jego podstawie obdarowana nim Pani dokona wyboru bielizny osobiście w naszym salonie.

Woreczki zapachowe

woreczek u brafitterki w Warszawie - AISHAbra biustonowsze i bielizna

Woreczki wykonane z naturalnych materiałów, ozdobione ręcznie. Wypełnione mieszanką zapachową potpourri w kilku eleganckich zapachach. Wykonane przez pracownię nietypowych drobiazgów współpracującą z salonem bielizny AISHAbra.

Salon z wyjatkową bielizną AISHAbra, Warszawa, Ursynów, ul. Pasaż Ursynowski 1