Niechaj każda z pięknych kobiet pozna samą siebie, aby wiedzieć, w jakiej ma postawie prezentować swe powaby. Owidiusz

Wydarzenia

Wielkie testowanie biustonosza sportowego w AISHAbra! (2013-08-01)

AISHAbra jako salon propagujący zdrowy (również sportowy) styl życia, postanowiła przetestować niedostępny jak na razie nigdzie indziej w Polsce - biustonosz sportowy Freya Active. Biustonosz zebrał bardzo dobre opinie min w Wielkiej Brytanii. Postanowiliśmy przekazać biustonosze oraz głos naszym Klientkom - Testerkom.

Pani Katarzyna:
Mam 64 lata ale jeszcze jestem czynna zawodowo i pracuję w instytucie naukowym Polskiej Akademii Nauk. Przez cale życie uprawiałm sport. Teraz oczywiście już nie jeżdżę na nartach, ani na łyżwach, nie jeżdżę też konno ani nie gram w siatkowkę. Lata swoje zrobiły a i kręgosłup nie na wiele mi pozwala. Ale mogę w dalszym ciągu pływać czy ćwiczyć aerobik (ktory, mówiąc nawiasem znudził nie się, podobnie jak calanethics czy siłownia) oraz jeździć rowerem. Ćwiczenia na sali połączyłam w jedno w klubie MRSSPORTY, w ktorym ćwiczę każdego dnia. Stanik, który dostałam, okazał się doskonały i jak na razie, spełnia wszystkie warunki. Nie dusi (a mam astmę), nie przesuwa się i choć na początku wydawał mi się bardziej podobny do rycerskiej zbroi, wcale taki nie jest. Jest wygodny mozna w nim robić różne wygibasy i ciągle jest w tym samym miejscu.

testowanie biustonoszy sportowych AISHAbra

.

Pani Natalia:
Nad świadomym wyborem stanika sportowego zaczęłam zastanawiać się mniej więcej rok temu. Od półtora roku systematycznie ćwiczę trening obwodowy 6 razy w tygodniu, od pół roku biegam rekreacyjnie 5-10 km i dobry stanik po prostu jest mi potrzebny. Nie było to łatwe, straciłam 16 kg i dobór stanika do mojego rozmiaru - mały obwód spora miseczka - stwarzał mi nie lada kłopot. Kiedy zastanawiam się jaki powinien być dobry stanik sportowy, przychodzi mi do głowy zestaw kilku cech. Po pierwsze powinien być świetnie dopasowany, dobrze podtrzymywać biust poddawany przecież sporym przeciążeniom w trakcie wzmożonego wysiłku fizycznego. Powinien też być wykonany z materiału przyjaznego dla skóry, łatwy w utrzymaniu higieny, szybko schnący. Przetestowałam stanik Freya Active w rozmiarze 30E. Nie tylko spełnił wszystkie moje oczekiwania, zarówno przy wysiłku bardziej intensywnym jak bieg, jak i przy treningu na sali, o trochę mniejszej intensywności. Biust jest świetnie podtrzymany ale nie czuję się skrępowana. Jest również estetyczny, w większości staników sportowych jakie do tej pory miałam okazję używać biust wyglądał jak zabandażowany, spłaszczony a Freya Active to w zasadzie estetyczny top, który świetnie wygląda zarówno pod bluzeczką sportową jak i sam.

staniki sportowe na Ursynowie w AISHAbra sklepie z bielizną

Pani Magda:
Jestem osobą z natury ruchliwą, a wykonuję pracę wymagającą spędzanie wielu godzin przy komputerze, czyli bez ruchu. Mój kręgosłup nie bardzo to lubi, z tego względu zawsze staram się prowadzić aktywne życie sportowe, ćwicząc zarówno w klubie MRS Sporty, jak i jeżdżąc na rowerze, chodząc z kijkami czy pływając. Zgadzam się z tezą, iż "ruch może zastąpić wszystkie lekarstwa, ale żadne lekarstwo nie jest w stanie zastąpić ruchu". Do ćwiczeń potrzebne jest odpowiednie ubranie - sportowe buty, właściwie dobrane spodenki i bluzka, a przede wszystkim biustonosz. Prawidłowo dobrany powinien ograniczać ruchy piersi i być wygodny. Dopiero niedawno mam możliwość ćwiczyć w fantastycznym, sportowym biustonoszu. Jest świetnie dopasowany, minimalizuje ruch moich (dość sporych) piersi, absorbuje wilgoć i nie ma uwierających ramiączek. Wszystkie ćwiczące panie zachęcam do zainwestowania w sportowy stanik Freya active.

modelling z AISHAbra salonem ze stanikami

.

Metamorfoza z AISHAbra i Centrum Medycznym CMP Ursynów (2013-05-01)

Zmień się z Nami na Wiosnę!!! Konsultacje dietetyczne, zabiegi dermatologiczne, nowa fryzura, profesjonalny makijaż, dobór odpowiedniej bielizny. Od tego dnia Ty jesteś gwiazdą! To, co wydaje się niemożliwe, może stać się możliwe, dzięki wsparciu specjalistów, którzy nauczą Was jak dbać o siebie.

AISHAbra jako ekspert w dziedzinie metamorfozy uczestniczek projektu CMP Ursynów. Kobiecość jest w Was – my pokażemy, jak dobrze dobrana bielizna otworzy Was na świat… a reszta jest już łatwa!!

AISHAbra dobra brafitterka w Warszawie

.

AISHAbra w Atelier Justyny Ołtarzewskiej (2013-03-09).

Z okazji Dnia Kobiet salon ASIHAbra został zaproszony do przeprowadzenia warsztatów dla klientek Atelier znanej projektanktki Justyny Ołtarzewskiej. Warsztaty dotyczyły znaczenia dobory bielizny w procesie projektowania sukni. Po raz kolejny okazało się, że na końcowy efekt tworzonej kreacji ogromne znaczenie ma prawidłowo dobrany biustonosz.
Stąd wniosek: Szycie wymarzonej kreacji zaczynamy od wizyty w AISHAbra wyjątkowym salonie bielizny, gdzie oprócz biustonosza dobierzemy również wspaniałą bieliznę modelującą. bielizna ta dodatkowo wygładzi powierzchnię ciała pod suknią i spowoduje, że znikną wszelkie nieporządane fałdki.

modelling z AISHAbra salonem ze stanikami

.

Współpraca z Centrum Medycznym Nord Medica w Piasecznie (2013-03-08).

AISHAbra Wyjątkowy Salon Bielizny jako pierwszy rozpoczął współpracę z centrami medycznymi, które w swojej ofercie posiadają diagnostykę chorób piersi, i które na wyjątkowych zasadach udostępnią swój sprzęt i swoich specjalistów. Okazją jest zbliżający się Dzień Kobiet, który warto uczcić ukłonem w kierunku własnego zdrowia i wykonać badanie diagnostyczne piersi. Wraz ze swoimi partnerami medycznymi AISHAbra zaprasza do wykonania bezpłatnych bezpłatnych badań usg i mammografii w Centrum Medycznym Nord Medica. W trakcie tych badań przedstawiciele salonu są obecni w placówkace i służą dodatkową poradą związaną z właściwym doborem bielizny, która ma służyć zdrowiu i pięknu piersi.

Brafitting z AISHAbra salonem z bielizną

.

Współpraca z Centrum Medycznym CMP (2013-02-26).

Ubieramy codziennie Wasze biusty, doradzamy Wam - jak sprawić, by prezentowały się najlepiej pod różnego rodzaju ubraniami. Odpowiadamy na pytania związane z właściwą pielęgnacją kupionej bielizny...
Zawsze jednak najważniejsze dla nas jest zdrowie Waszych piersi. Zachęcamy do samobadania piersi. Zachęcamy do tego, by regularnie kontrolować zdrowie.
Oto wydarzenie, któremu AISHAbra partneruje.
Pamiętaj, że nawet, jeśli nie odczuwasz żadnego dyskomfortu związanego ze swoim biustem, powinnaś poddawać się regularnym kontrolom lekarskim. To zwiększa Twoje bezpieczeństwo! Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości zgłoś się do lekarza i poproś o pomoc !!!

Brafitting z AISHAbra salonem z biustonoszami w CMP

.

Wyjątkowy Salon Bielizny AISHAbra został partnerem projektu społecznego „Będę doskonała”.

Organizatorem akcji jest Agencja Nobodys Perfect, a pomysłodawcą projektu jest Anna Ładny.
Cel projektu od samego początku był nam bardzo bliski - uświadomienie przede wszystkim kobietom, ze piękno ma niewiele wspólnego z rozmiarem ubrań, które noszą. Tylko tyle? Aż tyle!
W naszym salonie spotykamy się na co dzień z wieloma Paniami. Każda z nich jest inną historią. Z wieloma rozmawiamy o tym, że ze wszystkich stron otaczają nas zdjęcia, reklamy pięknych, bardzo młodych i bardzo szczupłych (czasem za szczupłych) dziewczyn. Przekaz tych zdjęć jest jasny – piękno ma 20 lat i chodzi w ubraniach w rozmiarze 34.
Najwyższy czas powiedzieć głośno to, o czym wszystkie wiemy – jesteśmy piękne! Piękne po prostu! Jesteśmy piękne wtedy, gdy mamy 20 lat, młodą skórę, jędrne pośladki i dopiero zaczynamy życie. Jesteśmy piękne, gdy czekamy na dziecko i nasze ciało się zmienia – nie mamy już szczupłej talii, potrafimy zatrzymywać wodę w organizmie i czasem mamy problem z wejściem na kolejne piętro. Jesteśmy piękne, gdy karmimy piersią lub przeciwnie – podejmujemy decyzję, że z różnych powodów z tego rezygnujemy. Jesteśmy piękne – aktywne zawodowo lub realizujące się w opiece nad rodziną, w domu. Wtedy, gdy biegamy starając się pogodzić różne role lub wtedy, gdy patrzymy na nasze dorosłe już dzieci, które same mają dzieci. Jesteśmy piękne, gdy jesteśmy babciami oraz prababciami… Jesteśmy piękne – tylko musimy w to uwierzyć!
I musimy o siebie dbać! Dbać o nasze zdrowie, sposób życia i bycia, o relacje, które budujemy z innymi…
Zobaczcie zdjęcia kobiet, które wzięły udział w tej sesji. Żadna z nich nie nosi rozmiaru 36! Jedna z nich ma 64 lata! Co je łączy? Są takie jak Wy – piękne zarówno w dobranych sukienkach, jak i w dobrze dopasowanej bieliźnie. Są spełnione i dowartościowane. One już wiedzą, że piękno to nie rozmiar. A Ty wiesz o tym?
Modelki ubraliśmi w bieliznę m.in. marki PrimaDonna, a do modelowania sylwetki użyliśmy produktów marki Cupid.

Brafitterka AISHAbra na sesji Bede doskonala

.

Biustonosze z AISHAbry na sesji w Warszawie

.

AISHAbra w URODZIE

Nasz salon przeszedł pozytywnie testy przeprowadone przez dziennikarki magazynu Uroda, o czym możecie przeczytać poniżej (artykuł w Urodzie czerwiec 2011)

Salon ze stanikami AISHAbra w magazynie Uroda

.

Biustonosze z AISHAbra w prasie

.

Zakończenie szkolenia z doboru protez piersi i bielizny dla Amazonek

W dniu 22 marca 2011 dotarły do nas certyfikaty ukończenia szkolenia z doboru protez piersi po mastektomii i bielizny protetycznej dla Amazonek. Z dumą chcemy się tym przed Wami pochwalić. To dla nas niezwykle ważne, teraz mamy pewność, że dzięki profesjonalnej wiedzy i zdobytym umiejętnościom możemy Wam pomóc. Wiecie już , że nasza oferta wzbogacona została o biustonosze z kieszonkami. Są Panie, które preferują taką bieliznę. Nadal jednak, Paniom które takie życzenie mają, a są po zabiegach chirurgicznych piersi, pomagamy dobrać bieliznę z całej oferty salonu. Dysponujemy wiedzą, która pozwala zrobić to w sposób dla Was jak najbardziej bezpieczny i komfortowy. Nie zapominajcie o koszulkach Cupida. To naprawdę fajne rozwiązanie nawet przy protezie.

Amazonki - Silima bielizna dla Pań po mastektomi

.

AISHAbra w Klubie A4 na Ursynowie

Wizyta AISHAbra brafitterka w Warszawie salon bielizny w klubie A4 na Ursynowie
W dniu 5 lutego 2011 odbyło się spotkanie brafittingowe w Klubie A4. Atmosfera była wspaniała!
Dziękujemy Pani Romo za zdjęcia!
Mamy nadzieję, że przynajmniej w części oddadzą miłą atmosferę. Raz jeszcze dziękujemy wszystkim Paniom.

.

Wizyta AISHAbra wyjątkowa bielizna w klubie A4 na Ursynowie Wizyta AISHAbra wyjątkowa bielizna w klubie A4 na Ursynowie

.

Klub A4 Wizyta AISHAbra wyjątkowa bielizna w klubie A4 na Ursynowie

.

Wizyta AISHAbra wyjątkowa bielizna w klubie A4 na Ursynowie Wizyta AISHAbra wyjątkowa bielizna w klubie A4 na Ursynowie

.

Wizyta AISHAbra wyjątkowa bielizna w klubie A4 na Ursynowie Wizyta AISHAbra wyjątkowa bielizna w klubie A4 na Ursynowie

.

Wizyta AISHAbra wyjątkowa bielizna w klubie A4 na Ursynowie Wizyta AISHAbra wyjątkowa bielizna w klubie A4 na Ursynowie Wizyta AISHAbra wyjątkowa bielizna w klubie A4 na Ursynowie

.

AISHAbra w tygodniku Passa (2011-10-23).

Salon AISHAbra wyjątkowa bielizna - Warszawa, Ursynów, Passa

Ponownie nasz salon jest w prasie. Tym razem piszą o nas w tygodniku "Passa"". To już drugi artykuł po tym, który ukazał się na początku miesiąca w tygodniku "Południe".

Akcja modelowania sylwetki w AISHAbra (2010-10-16).

Salon AISHAbra wyjątkowa bielizna - Warszawa, Ursynów. Bielizna modelująca i korygująca.

Dzisiaj pierwszy caly dzień nowej akcji AISHAbry pt. TYDZIEŃ MODELOWANIA SYLWETKI. Od samego rana salon przyozdobiły pastelowe balony w kolorze naszego logo. Duży plakat zachęca, aby do nas zajrzeć - naprawdę warto. Za samo przymierzenie bielizny korygującej lub modelującej otrzymuje się bon upominkowy o wartości 10 złotych. W tym tygodniu oferujemy rabat na zakupioną bieliznę korygującą.Bielizna modelująca i korygująca. Salon AISHAbra wyjątkowa bielizna - Warszawa, Ursynów.
Miło bylo obserwować, jak zmieniały się sylwetki naszych Klientek w dobrze dobranej bieliźnie. Wystarczą wysokie dobre majtki modelujące, aby znikały fałdki i "bułeczki" na brzuszkach i plecach. Cieszę się, że Polki przekonują się do tej bielizny. Nie wiem, czy wiecie, ale jest to bardzo popularna rzecz na świecie (nie czuję, jak rymuję). Noszona na co dzień oraz od święta (w zależności od stopnia korekcji a stopni jest kilka). Żadna szanująca się celebrytka nie przyjdzie na przyjęcie w "zwykłej" bieliźnie, może się bowiem okazać, że została przyłapana przez paparazziego nie tylko na zjedzeniu ciastka (sic!) ale również na odsłonięciu nie do końca

jędrnego ciałka. U nas z kolei najbardziej popularną metodą przygotowania się do większej imprezy jest podobno .... lewatywa (potwierdzone w AISHA przez jedną z uczestniczek takich imprez). Prawda, że lepiej (i na pewno zdrowiej) przekonać się do mniej inwazyjnej metody modelowania ciała?


"Wizyta znanej brafitterki w AISHAbra (2010-10-15)

Przenosząc wpis o oficjalnym otwarciu salonu do archiwum, zebrało mi się na wspomnienia. Odwiedziny naszych Klientek, wizyta Mahedy, pyszne ciasta, gratulacje... i kilka naszych zdjęć z Mahedą na pamiątkę.

Salon AISHAbra wyjątkowa bielizna - Warszawa, Ursynów, ul. Pasaż Ursynowski 1/u18. Dzień otwarcia sklepu. Właścielki i MaHeDa. Salon AISHAbra wyjątkowa bielizna - Warszawa, Ursynów, ul. Pasaż Ursynowski 1/u18. Dzień otwarcia sklepu. Właścielki i MaHeDa. Salon AISHAbra wyjątkowa bielizna - Warszawa, Ursynów, ul. Pasaż Ursynowski 1/u18. Dzień otwarcia sklepu. Właścielki i MaHeDa. Salon AISHAbra wyjątkowa bielizna - Warszawa, Ursynów, ul. Pasaż Ursynowski 1/u18. Dzień otwarcia sklepu. Właścielki i MaHeDa.
"M jak Miłość kręcone w A jak AISHAbra (2010-10-10)

Myśląc o zdjęciach do serialu "M jak Miłość", które kręcone były w naszym salonie w piątek, pomyślałam sobie, że już raczej nigdy nie będę się bać w trakcie oglądania horrorów. Zawsze przerażałyły mnie sceny (i dobrze, bo pewnie taki jest ich cel), w których to przerażona, poraniona bohaterka biegnie czarną nocą przez las i pustkowie wzywając pomocy. Ta bohaterka ścigana jest oczywiście przez mordercę, psychopatę, byłego męża, zawiedzionego kochanka, znudzonego współpasażera autobusu (niepotrzebne skreślić). Biegnie, krzyczy, on ją dopada........... i znikąd pomocy! Brrrrrr. A tu ...... Akuku! Trzydzieści, czterdzieści osób z ekipy filmowej dookoła stoi i patrzy! Tak to mniej, więcej wygląda..... Nie ma się czego bać....

A było to tak: Od samego rana przed naszym salonem szalone zamieszanie! Parkują samochody, mniejsze, większe i te ogromne! Tłum ludzi! Salon AISHAbra wyjątkowa bielizna - Warszawa, Ursynów, ul. Pasaż Ursynowski 1/u18. M jak Miłość Aktorzy, statyści, kamery, światła, technicy i operatorzy. Tak, tak, to u nas dziś odbyły się zdjęcia do kolejnego odcinka popularnego, polskiego serialu "M jak Miłość"! W środku zamieszanie, tak "na oko" ze czterdzieści osób - nigdy nie myślałam, że tyle się u nas zmieści gości. Salon AISHAbra wyjątkowa bielizna - Warszawa, Ursynów. Serial M jak Miłość. Salon AISHAbra wyjątkowa bielizna - Warszawa, Ursynów. Serial M jak Miłość.

Monika świetna w roli stylistki, doradza wybór bielizny Pani Statystce tzw. "Pani w bieliźnie". Ładnie wygląda w naszej kremowej, jedwabnej koszulce. Chociaż...... Nie wiem, czy nie ładniej w tej w kolorze czerwonego wina. Na zewnątrz wcale nie lepiej, statyści chodzą raz w jedną, raz w drugą stronę, że niby tak przypadkowo. Na środku chodnika wylądowała część naszych mebli, nasza kanapa - hit według naszych Klientek - też. No cóż, wizja reżysera jest najważniejsza.

Na szczęście towarzyszyła nam piękna, słoneczna pogoda. Swoją drogą ciekawe, co zrobiłby reżyser, gdyby padał deszcz albo śnieg... Na szczęscie nie padał.

Salon AISHAbra wyjątkowa bielizna - Warszawa, Ursynów, ul. Pasaż Ursynowski 1/u18. Mistrz Witold Pyrkosz z Magdą.

Z tego zdjęcia jestem szczególnie dumna.

Załączone zdjęcia (chociaż tylko z zewnątrz) zrobiono specjalnie dla Was, żebyście same mogły zobaczyć, jak to wszystko u nas wyglądało. A film wszyscy będziemy mogli zobaczyć za około trzy miesiące, w odcinku 806, chyba już w nowym roku. Ale miło poczekać."Południe o AISHAbra (2010-10-07)

W dzisiejszym wydaniu tygodnika "Południe" ukazał się artykuł o naszym salonie!!!

Wiecie już to same, że wszystko, co tak ładnie pisze o nas redaktor ukryty pod wdzięcznym pseudonimem TS to prawda. A te Panie, które właśnie dzięki tej krótkiej prasowej wzmiance dopiero zapoznały się z naszą historią oraz wszystkie pozostałe dziewczyny i kobiety, które chcą zrobić coś dla siebie, zapraszamy bardzo serdecznie do poznania nas bliżej.

Salon AISHAbra wyjątkowa bielizna - Warszawa, Ursynów. Bielizna jak ulał. Gazeta Połódnie.

.

Salon AISHAbra wyjątkowa bielizna - Warszawa, Ursynów. Bielizna jak ulał.Gazeta Połódnie.

.

.

.

.

Salon AISHAbra wyjątkowa damska bielizna - Warszawa, Ursynów,Zapraszamy do salonu na warszawskim Ursynowie przy ulicy Pasaż Ursynowski 1 lokal U18 (wejście od Ciszewskiego)
tel.+48 22 408-73-98
email: aishabra@aishabra.pl
od poniedziałku do piątku
od godziny 11.00 do 19.00
oraz w soboty
od godziny 10.00 do 15.00.

Salon AISHAbra wyjątkowy salon bielizny - Warszawa, Ursynów, Sklep